Тикет на Денот – Вторник 09 Април 2019

Liverpool - Porto - 1 (1.28) Tottenham Hotspur - Manchester City - 2 (1.91) Blyth Spartans - Nuneaton Town - 1 (1.475) Leyton Orient - Eastleigh -...

Типови на Денот – Вторник 9 Април 2019✔️

  V. Aschafenb. - Bayern Munchen II - 2 (1.4) Preston - Leeds UTD. - X2 & 2+ (1.67) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето...

BIG WIN Типови на Денот – Понеделник 08 Април 2019

Chateauroux - RC Lens - X (2.98) Cádiz - Real Zaragoza - CS, Точен Резултат: 2-1 (7.00) Alessandria Calcio 1912 - A.S.D. Atletico Arezzo - X...

Типови на Денот – Понеделник 8 Април 2019

  Chelsea - West Ham UTD. - 2 > 1 (1.91) Bologna - Chievo - 2 > 1 (2.04) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето...

Тикет на Денот – Понеделник 08 Април 2019

Hamburger - 1. Magdeburg - 1 (1.504) Bologna 1909 - ChievoVerona - 1 (1.465) Club Brugge - Standard Liege - 3+; TO 2.5 (1.52) PSV Eindhoven II...

✔️😎BIG WIN Типови на Денот – Недела 07 Април 2019

Reims - Lille - X (3.35) Gubbio - Triestina - X (3.23) Toulouse - Nantes - 1 (2.63) Udinese - Empoli - 1 (2.45) Cagliari - SPAL -...

Double Тип на Денот – Недела 07 Април 2019

Lazio - Sassuolo Calcio - 1 (1.39) Sporting Lisbon - Rio Ave - 1 (1.36)   Што е нашиот Double Тип на Денот? Секој ден (со исклучоци) наоѓаме...

Типови на Денот – Недела 7 Април 2019

  Udinese - Empoli - 2+ (1.34) Napoli - Genoa - 3+ (1.7) Ist. Baseksehir - Konyaspor - 1 (1.48) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето...

Тикет на Денот – Недела 07 Април 2019

Pogon Szczecin - Arka Gdynia - 1 (1.83) Dynamo Dresden - Union Berlin - 2 (1.97) C.D. Feirense - Benfica - 2 (1.22) Young Boys - Thun...

Тип на Денот – Сабота 6 Април 2019✔️

  Norwich - QPR - 1 (1.5) Попладнево во англиската Чемпионшип се среќаваат Норвич - КПР, а типуваме на домаќинот. Екипата на Норвич е лидер во лигата...