Типови на Денот – Четврток 25 Април 2019

Real Sociedad - Villareal - ГГ (1.7) Sevilla - Rayo Vallecano - 1 (1.35) Den Haag - Excelsior - ГГ (1.5) Crvena Zvezda - Partizan - ГГ...

✔️ Тикет на Денот – Четврток 25 Април 2019

Den Haag – Excelsior - GG (BTS) (1.60) 🤾‍♀️ Vardar - Szeged - 1 (1.85) Sevilla  -  Rayo Vallecano - 1 (1.33)   Коефициенти од 1xbet.com Што е нашиот...

Пука работата во Минхен – Левандовски пред продажба

Навивачите на Баерн и управата на овој клуб од Минхен, сезонава по никој сегмент фудбалски гледано, неможат да бидат задоволни од резултатите на екипата. Баерн...

Сари открива со кои тројца играчи ќе се обиде да го...

По заминувањето на Цеск Фабрегас од Челси во Монако, остана една празна позиција со која Маурицио Сари треба да пронајде опција со кого ќе...

ВИДЕО: Голот на Сара Ристовска против ЧСМ Букурешт во топ5

На последниот меч на ЧСМ Букурешт, каде настапува нашата репрезентативка Сара Ристовска, таа постигна еден гол и тој гол беше ставен во топ5 изборот...

ВИДЕО: Така млад, а така голем човек е Лука Дончиќ надвор...

Освен што воодушевува со своите игри во НБА и се повеќе е клучен во натпреварите на својата екипа, Лука Дончиќ е голем човек и...

Куртоа смета дека Реал Мадрид во своите редови веќе го има...

Белгиецот Еден Азар често е тема во медиумите, а причина е интересот кој владее за него од Реал Мадрид. „Галактикосите“ го сакаат во своите редови,...

(ФОТО) Сестрата на Сала се прости од својот брат и го...

Светската фудбалска јавност се уште е во шок откако вчера беа откриени делови од урнатиот авион во кој се наоѓаа фудбалерот Емилијано Сала и...

(ФОТО) Сестрата на Сала се прости од својот брат и го...

Светската фудбалска јавност се уште е во шок откако вчера беа откриени делови од урнатиот авион во кој се наоѓаа фудбалерот Емилијано Сала и...

(ФОТО) Сестрата на Сала се прости од својот брат и го...

Светската фудбалска јавност се уште е во шок откако вчера беа откриени делови од урнатиот авион во кој се наоѓаа фудбалерот Емилијано Сала и...