Тип на Денот – Четврток 2 Мај 2019

  Triglav - Gorica - 3+ (1.7) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето носи ризик. Обложувајте се само со тоа што сте спремни да...

Тип на Денот – Среда 1 Мај 2019

  Palermo - Spezia - 1 (1.75) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето носи ризик. Обложувајте се само со тоа што сте спремни да...

Типови на Денот – Вторник 30 Април 2019

  Newport - Oldham - 3+ (1.82) Montpellier - PSG - 1X (1.78) Misr Lel Makasa - Pyramids FC - 1 (1.4) *Не прифаќајте ја оваа статија како...

✔️ Тикет на Денот – Понеделник 29 Април 2019

HIFK - Honka - TO 2 (2+) (1.41) CFR Cluj - Viitorul Constanta - 1 (1.65) Rot-Weiss Essen - Wattenscheid 09 - TO 1.5 (2+) (1.30)   Коефициенти од...

Типови на Денот – Понеделник 29 Април 2019

Atalanta - Udinese - 1 (1.35) Jong Ajax - Twente - 2 - 5 (1.35) *Не прифаќајте ја оваа статија како совет. Обложувањето носи ризик. Обложувајте...

Барселона ја потврди титулата број 26

Барселона вечерва го победи Леванте и заокружи нова шампионска титула во Шпанија, седма во последните 10 години и 26 во историјата. Барса влезе како...

Типови на Денот – Сабота 27 Април 2019

  Tottneham - West Ham UTD. - 1 (1.42) Atl. Madrid - Valladolid - 1 (1.4) B. Dortmund - Shalke 04 - 1 (1.35) *Не прифаќајте ја оваа...

Нова трагедија во домот на Сала – Почина таткото на Емилијано

Уште една трагедија го потресува семејството Сала, откако таткото на фудбалерот Емилијано почина. Само неколку месеци по авионската несреќа во која загина фудбалерот, неговиот...

Типови на Денот – Петок 26 Април 2019

  Sparta Rotterdam - Jong Ajax - 0 - 4 (1.42) Bordeaux - Lyon - 2 (1.73) Rio Ave - Porto - 2 (1.33) Augsburg - B. Leverkusen...

✔️ Тикет на Денот – Петок 26 Април 2019

Liverpool - Huddersfield Town - 1-1 (1.33) Cardiff Metropolitan University - Llanelli Town - TO 2.5 (3+) (1.40) Rio Ave - Porto - TO 2.5 (3+)...