Дома Контакт

Контакт

Добредојдовте на страницата со детали за контакт. 

Ве молиме напишете ни кои се Вашите барања, нејаснотии, предлози или поздравете не и ќе Ви одговориме во рок од 24 часа.

Детали за контакт

Corner.mk
+389 78 408 668
Email: contact@corner.mk

За нас

Corner.mk е првиот Македонски агрегатор на спортски вести. Вестите кои се влечат од повеќе докажани извори, овде се организирани и сервирани на едно место за Вас.

Пратете ни порака!

Полињата означени со "*" мора да се пополнат.

LATEST POSTS

НЕМА ВЕЌЕ ПРЕПУКУВАЊЕ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: „Мора да држиме ниво, нема...

Кандидатот за претседател на МКФ, Перо Антиќ, во емисијата „Лица“ на Анита Кочишки, зборуваше отворено за многу работи, пред се неговата кандидатура, како и...
- Advertisement -
Powered by Live Score & Live Score App